Spotkanie w Ministerstwie Finansów

30 czerwca odbyło się spotkanie członków Podzespołu problemowego ds. służb mundurowych RDS z Sekretarzem Stanu Arturem Soboniem oraz pracownikami Ministerstwa Finansów. Głównym tematem była nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, która wchodzi w życie 1 lipca. Zmiany wprowadzają stawkę 12% w I progu podatkowym, przy jednoczesnym pozostawieniu kwoty wolnej od podatku w wysokości 30 tys. oraz wyższego progu dochodowego – 120 tys. zł, po przekroczeniu którego płaci się 32-proc. PIT.

Czytaj więcej: Spotkanie w Ministerstwie Finansów

XV Edycja Turnieju Charytatywnego Tenisa Ziemnego Par Deblowych w Kołobrzegu

W dniach 09-11.06.2022 roku odbyła się XV edycja Turnieju Charytatywnego Tenisa Ziemnego Par Deblowych w Kołobrzegu. Ta sportowa impreza, o dobroczynnym wymiarze, na dobre zadomowiła się na gościnnych kortach w nadmorskim kurorcie i w policyjnym kalendarzu. Ideą wydarzenia jest wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Turniej organizowany był przez policyjny związek - NSZZP województwa zachodniopomorskiego i Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

Czytaj więcej: XV Edycja Turnieju Charytatywnego Tenisa Ziemnego Par Deblowych w Kołobrzegu

Emerytury 2025 – czy jest się czego bać ?

Przedstawiamy informację na temat zasad emerytalnych obecnie obowiązujących. Mamy nadzieję, że rozjaśni ona temat wielokrotnie „pompowany” w przestrzeni medialnej jak i w pojawiającej się dużej ilości zapytań dotyczącej ustawy emerytalnej i zmian w 2025 roku.

 

Czytaj więcej: Emerytury 2025 – czy jest się czego bać ?

Posiedzenie Zespołu MSWiA

Podwyżki uposażeń funkcjonariuszy służb podległych MSWiA od 1 stycznia 2023 roku, dodatki motywacyjne, stażowe, funkcyjne i służbowe funkcjonariuszy, kwestie świadczeń mieszkaniowych, wprowadzenie dodatku stołecznego, zmiany zasad rozliczania podróży służbowych oraz dodatek „graniczny” były głównymi tematami wtorkowego spotkania wiceministra Macieja Wąsika z przewodniczącymi związków zawodowych zrzeszających funkcjonariuszy służb mundurowych MSWiA.

Czytaj więcej: Posiedzenie Zespołu MSWiA

Gramy dla Mai i Kai

W dniu 4 czerwca br. na terenie Pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się II piłkarski turniej charytatywny ,,Gramy dla Mai I Kai", który był kontynuacją niesienia pomocy dla córek naszego kolegi – policjanta Komisariatu Policji w Lipianach, sierż. szt. Piotra Szulczewskiego. Dziewczynki chorują na ultra rzadką chorobę genetyczną: SMARD1, czyli przeponowo - rdzeniowy zanik mięśni. W chwili obecnej w Polsce na tą chorobę cierpi tylko piątka dzieci, a na świecie znanych jest około sto przypadków.

Czytaj więcej: Gramy dla Mai i Kai

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                               

                                                     

Medicover Sport

                                                                                                                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj152
WczorajWczoraj325
W tym tygodniuW tym tygodniu2449
W tym miesiącuW tym miesiącu867
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1706641

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności