Turniej Tenisa Stołowego w Stargardzie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego ZW NSZZP

W dniu 16.04.2014 w Stargardzie rozegrano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego.
Klasyfikacja indywidualna
Andrzejewski Przemysław – WRD KMP Szczecin..

VIII Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Już ósmy rok z rzędu odbyły się Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z garnizonu zachodniopomorskiego. Zwycięzcą już czwarty rok z rzędu została męska reprezentacja gospodarzy.  

Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie

Wczoraj w Stargardzie Szczecińskim odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa Zachodniopomorskiego. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja z Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

X jubileuszowy Maraton Kolarski Dookoła Jeziora Miedwie

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim zaprasza policjantki i policjantów do wzięcia udziału w X jubileuszowym Maratonie Kolarskim Dookoła Jeziora Miedwie, który odbędzie się 15 sierpnia 2015r.

Ze względu na odrębną klasyfikację policjantów przy zgłoszeniach należy zaznaczy "POLICJA"..

XXV-lecie NSZZ Policjantów oraz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

W miniony piątek w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim przy ulicy Warszawskiej odbyła się uroczystość XXV-lecia NSZZ Policjantów oraz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. W uroczystości między innymi udział brali I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jan Pytka, Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie Szczecińskim insp. Leszek Ciarkowski, Komendant Miejski Policji w Koszalinie insp. Zenon Atras..

VII Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Już siódmy rok z rzędu odbyły się Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z garnizonu zachodniopomorskiego...

VI Stargardzkie Zawody Bowlingowe

Już szósty rok z rzędu odbyły się Zawody Bowlingowe o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie Szczecińskim. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn z garnizonu zachodniopomorskiego. Zwycięzcą już drugi rok z rzędu została męska reprezentacja gospodarzy. W turnieju wzięło udział 6 czteroosobowych drużyn..

Spływ kajakowy rzeką Drawą

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP Stargard Szczeciński w dniach 9-11 sierpnia zorganizował spływ kajakowy rzeką Drawą. Trasa spływu rozpoczęła się od miejscowości Prostynia i biegła przez miejscowości Drawno, Barnimie, Bogdanka. Spływ zorganizowany został dla policjantów, pracowników policji oraz emerytów policyjnych. W spływie wzięło udział 25 osób..

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj283
WczorajWczoraj591
W tym tygodniuW tym tygodniu874
W tym miesiącuW tym miesiącu7104
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1463657

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności