Projekty rozporządzeń MSW

Projekty rozporządzeń Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniających rozporządzenia w sprawie:
1) wymagań w zakresie wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i stażu służby, jakim powinni odpowiadać policjanci na stanowiskach komendantów Policji i innych stanowiskach służbowych oraz warunków ich mianowania na wyższe stanowiska służbowe..

Informacja Zarzadu Głównego NSZZ Policjantów

23 lipca 2014 roku w sejmowej komisji spraw wewnętrznych miało miejsce pierwsze czytanie projektu ustawy o komisjach lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych (druk nr 2614). Projekt ten trafił do Sejmu 7 lipca br. wraz z projektami aktów wykonawczych, a na posiedzenie komisji..

Opinia do projektu w sprawie przyznawania policjantom nagród i zapomóg

Opinia do projektu wsp. przyznawania policjantom nagród i zapomóg oraz sposobu tworzenia funduszu nagród i zapomóg dla policjantów. W załączeniu przesyłam uwagi jakie Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Policjantów do projektu rozporządzenia MSW w sprawie przyznawania policjantom nagród i zapomóg oraz sposobu tworzenia...

Czytaj więcej: Opinia do projektu w sprawie przyznawania policjantom nagród i zapomóg

Spotkanie przewodniczącego KSW z przedstawicielami Prezydium ZG NSZZ P

23 lipca 2014 roku na terenie Sejmu RP odbyło się spotkanie przewodniczącego sejmowej komisji spraw wewnętrznych posła Marka Wójcika z przedstawicielami Prezydium Zarządu Głównego  NSZZ Policjantów. Spotkanie stanowiło reakcję na pismo ZG NSZZ Policjantów do przewodniczącego KSW wystosowane pod koniec maja br..

Dokumenty ws. pozwu zbiorowego.

W czerwcu 2014 roku na podstawie umowy z 18 marca 2014 roku odbyło się spotkanie w Kancelarii Adwokackiej Pani dr Marty Derlatki  reprezentującej ZG NSZZ Policjantów w zakresie sporządzenia i złożenia pozwu zbiorowego z powodu braku waloryzacji płac w latach 2009 - 2013 oraz skargi do Trybunału..

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj1074
WczorajWczoraj772
W tym tygodniuW tym tygodniu4196
W tym miesiącuW tym miesiącu27815
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1360268

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności