Rozporządzenie w sprawie wzorów odznak policyjnych

W załączeniu uprzejmie przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie wzorów odznak policyjnych oraz szczegółowych zasad i trybu ich nadawania policjantom prosząc przedstawienie opinii w trybie art. 19  ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie..

Rozporządzenie w sprawie opiniowania służbowego policjantów

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie  opiniowania służbowego policjantów i zwracam się z prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19  ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie 21 dnia od dnia wręczenia..

Projekt MSW - równoważnik pieniężny za umunurowanie

Projekt rozporządzenia MSW zm. rozp. w sprawie wysokości i warunków przyznawania policjantom równoważnika pieniężnego w zamian za umundurowanie z prośba o opinię w terminie do 21 sierpnia br.

Rozporządzenie w sprawie szczegółowego trybu postępowania przy udzielaniu wyróżnień

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowego trybu postępowania przy udzielaniu wyróżnień policjantom i zwracam się z prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19  ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych..

Projekt MSW- dodatkowe wynagrodzenie

Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków otrzymywania przez policjanta dodatkowego wynagrodzenia za wykonywanie zleconych zadań wykraczających poza obowiązki służbowe z prośba o opinię w terminie do 21 sierpnia br.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj85
WczorajWczoraj810
W tym tygodniuW tym tygodniu5260
W tym miesiącuW tym miesiącu85
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1361332

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności