Komunikat

Szanowny Panie Przewodniczący
W nawiązaniu do korespondencji Pana Przewodniczącego z dnia 30 lipca 2014r. L. dz. ZZ-482/2014 dotyczącej podjętej przez Zarząd Główny NSZZ Policjantów Uchwały nr 127/VI/2014 z dnia 4 czerwca 2014r. w kwestii wydania komendantom wojewódzkim Policji..

Opinia do projektu MSW wsp. równoważnika za umundurowanie

W odpowiedzi na pismo l.dz. DP-I-0231-128/2014/EM, przy którym przekazano projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie wysokości i warunków przyznawania policjantom równoważnika pieniężnego w zamian za umundurowanie, informuję, że Zarząd Główny NSZZ Policjantów opiniuje przedmiotowy projekt negatywnie..

Projekt rozporządzenia dot. zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych przez przełożonych

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie trybu zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych przez przełożonych i zwracam się z prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych..

Pismo w sprawie obniżenia wymiaru czasu służby za każde święto

Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów zwraca się do Pana Komendanta z prośbą o wsparcie w nowelizacji przepisów ustawy z dnia 6 kwietnia 1990r. o Policji (t. jedn. Dz. U. z 2011 r. Nr 287, poz. 1687 z późn. zm.), które różnie konstruują sytuację prawną funkcjonariuszy..

Założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji

W załączeniu przesyłam otrzymane z Gabinetu Komendanta Głównego Policji założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw. Uprzejmie proszę o zgłaszanie wstępnych uwag do ww. założeń w terminie do 25 sierpnia 2014 roku. Nadmieniam, że na obecnym etapie założenia te są przedmiotem konsultacji społecznych..

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj117
WczorajWczoraj944
W tym tygodniuW tym tygodniu4558
W tym miesiącuW tym miesiącu24417
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1327399

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności