Porozumienie pomiędzy Komendantem Głównym Policji a ZG NSZZP

Działając na podstawie §2 ust.3 "Porozumienia Komendanta Głównego Policji z Zarządem Głównym NSZZ Policjantów" z 6 grudnia 2013 roku, Komendant Główny Policji oraz Zarząd Główny NSZZ Policjantów uzgodnili, co następuje:
1. Komendant Główny Policji dnia 30 listopada 2015 roku skieruje ze środków z tytułu niepełnego zatrudnienia kwotę 5 mln złotych z przeznaczeniem na okresowy....

Posiedzenie Komitetu Protestacyjnego NSZZ Policjantów w Warszawie

W dniu 30 września 2015 roku o godz.9.oo w siedzibie ZG NSZZ Policjantów  zwołane jest posiedzenie Komitetu Protestacyjnego NSZZ Policjantów. W posiedzeniu wezmą udział także przedstawiciele organizacji uczestniczących  w pikiecie w dniu 23  lipca 2015 roku. Podczas obrad zostaną ustalone szczegółowe kwestie związane z organizacją   miasteczka mundurowego pod Sejmem oraz pikiety. W posiedzeniu komitetu  uczestniczyć będzie kol. Marian Boguszyński..

Czytaj więcej: Posiedzenie Komitetu Protestacyjnego NSZZ Policjantów w Warszawie

Podziękowanie za udział w pikiecie pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów

W imieniu Zarządu Głównego NSZZ Policjantów serdecznie dziękuję Koleżankom i Kolegom z organizacji związkowych reprezentujących funkcjonariuszy i pracowników Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Biura Ochrony Rządu i Służby Celnej za tak liczny udział w pikiecie, która 23 lipca odbyła się pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Protest, którym uczestniczyliśmy, stanowi wydarzenie bez precedensu. Po raz pierwszy w historii..

Co dalej z podwyżką?

Szanowny Panie Generale
W dniu 4 sierpnia 2015 toku Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska w trakcie konferencji prasowej ogłosiła, że na wzrost wynagrodzeń dla funkcjonariuszy i pracowników i pracowników cywilnych resortu spraw wewnętrznych przeznaczona zostanie kwota ok. 390 mln. zł. Od stycznia 2016r. podwyżkami mają zostać objęcie.....

Listy do Prezesa Rady Ministrów

W nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu odnośnie wysyłania listu na adres Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Istnieje także jeszcze jeden sposób wysyłania listu (a właściwie główny sposób) poprzez wypełnienie listu komputerowo i wysłanie na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj374
WczorajWczoraj359
W tym tygodniuW tym tygodniu1905
W tym miesiącuW tym miesiącu8731
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1422781

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności