Projekt rozp. MSW w/s sposobu i trybu działania komisji lekarskich podległych MSW

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie sposobu i trybu działania komisji lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 zdanie drugie ustawie z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie 21 dni, tj.do dnia 28 listopada 2014r.

Projekt rozporządzenia MSW w/ s wykazu chorób i ułomności - Policja, SG, PSP i BOR

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie wykazu chorób i ułomności oraz kategorii zdolności do służby w Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Biurze Ochrony Rządu, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 zdanie drugie ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie 21 dni tj. do dnia 27 listopada 2014r. 

Konsultacje - Projekt rozp. MSW w/ s siedzib i właściwości terytorialnej komisji lekarskich podległych MSW

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie siedzib i właściwości terytorialnej komisji lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 zdanie drugie ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie 21 dni tj. do dnia 27 listopada 2014r. 

Konsultacje - Projekt rozp. RM w/s współdziałania komisji lekarskich podległych msw z jednostkami organizacyjnymi służby medycyny pracy

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzeniaRady Ministrów w sprawie współdziałania komisji lekarskich podległych ministrowi włściwemu do spraw wewnętrznych, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 zdanie drugie ustawy z dnia 23 maja 1991r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014r. poz. 167) w terminie 21 dni tj. do dnia 27 listopada 2014r. 

Do MSW ws. wysokości uposażenia funkcjonariuszy Policji na zwolnieniach lekarskich

Uprzejmie informuję, że w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich prowadzone jest postępowanie wyjaśniające że skargi funkcjonariusza Policji, który przebywał na zwolnieniu lekarskim, będącym...
.
http://www.brpo.gov.pl/pl/content/do-msw-ws-wysokosci-uposazenia-funkcjonariuszy-policji-na-zwolnieniach-lekarskich

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj45
WczorajWczoraj810
W tym tygodniuW tym tygodniu5220
W tym miesiącuW tym miesiącu45
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1361292

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności