Odpowiedź Rzecznika Praw Dziecka na wystąpienie

Szanowny Panie,
odnosząc się do korespondencji z dnia 25 lutego 2015r. postulującej konieczność wprowadzenia zmian w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 października 2001 r. w sprawie rozkładu czasu służby policjantów (Dz.U. z 2001 r. nr 131, poz. 1471 ze zm.) pragnę poinformować, iż Rzecznik Praw Dziecka wystąpił do Dyrektora Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków..

Pismo Pani Minister Spraw Wewnętrznych ws. Forum Dialogu Społecznego

Biuro Prasowe ZG NSZZ Policjantów informuje, że inicjatywy Zarządu Głównego NSZZ P Pani minister Spraw Wewnętrznych podjęła decyzję o powołaniu "Forum Dialogu Społecznego przy Ministrze Spraw Wewnętrznych". W skład Forum wejdą przedstawiciele MSW, Komendy Głównej Policji, Komendy Głównej Straży Granicznej, Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz strony związkowej, w tm NSZZ Policjantów..

Projekt rozporządzenia do zaopiniowania

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie trybu i warunków ustalania zdolności fizycznej i psychicznej policjantów do służby na określonych stanowiskach lub w określonych komórkach organizacyjnych jednostek Policji, z uprzejmą prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 167) w terminie 30 dni od dnia otrzymania..

Przewodniczący ZG NSZZ Policjantów Grzegorz Nems w imieniu FZZSM wystąpi do Premiera

Przewodniczący ZG NSZZ Policjantów Grzegorz Nems w imieniu Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych wystąpi do premiera z prośbą o ustosunkowanie się do pogłosek o rzekomo trwających w Ministerstwie Finansów pracach nad zmianą zasad naliczania emerytur służb mundurowych.W związku z pojawiającymi się sms-owymi informacjami o rzekomo trwających pracach w Ministerstwie Finansów nad zmianą zasad naliczania emerytur służb mundurowych..

Czytaj więcej: Przewodniczący ZG NSZZ Policjantów Grzegorz Nems w imieniu FZZSM wystąpi do Premiera

Projekt rozporządzenia ws. umundurowania

W załączeniu przekazuję projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych zmieniającego rozporządzenie w sprawie umundurowania policjantów, z prośbą o przedstawienie opinii w trybie art. 19 ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 167) w terminie 30 dni od dnia otrzymania niniejszego pisma. Projekt jest także dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Ministra Spraw Wewnętrznych..

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj136
WczorajWczoraj712
W tym tygodniuW tym tygodniu136
W tym miesiącuW tym miesiącu24683
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1385930

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności