XIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego

Odbyło się XIII Jasnogórskie Spotkanie Środowiska Policyjnego. Policyjni pielgrzymi modlili się w intencji poległych podczas służby, za swoje bezpieczeństwo oraz przyszłość ojczyzny i swego zawodu. W uroczystościach wzięła udział Delegacja Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. zachodniopomorskiego z przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego Marianem Boguszyńskim i Wiceprzewodniczącym kol. Leszkiem Kamińskim na czele.

Pielgrzymka policjantów, pracowników Policji, ich rodzin i organizacji związanych z Policją ruszyła z Placu Biegańskiego w Częstochowie. Wiązanki kwiatów złożone zostały przy pomniku Józefa Piłsudskiego i pomniku Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Następnie przed pomnikiem Nieznanego Żołnierza odbył się Apel z okazji 74 rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

O 13.15 na Jasnogórskich Błoniach odprawiona została uroczysta Msza Święta. Godzinę później, pielgrzymka udała się pod płaskorzeźbę GLORIA VICTIS, gdzie jej uczestnicy oddali hołd poległym i pomordowanym policjantom. Następnie pielgrzymi modlili się w intencji Policji przed cudownym obrazem Matki Boskiej Jasnogórskiej Królowej Polski. XIII Spotkanie Jasnogórskie środowiska Policyjnego zakończyło się koncertem.

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj1065
WczorajWczoraj772
W tym tygodniuW tym tygodniu4187
W tym miesiącuW tym miesiącu27806
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1360259

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności