Posiedzenie Zarządu Głównego NSZZ Policjantów (10.03.2014r.)

W dniu 10 marca 2014 r. w Domu Kultury "Pegaz" przy ul. Domaniewskiej w Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego NSZZ Policjantów. Zarząd Wojewódzki NSZZ P woj. zachodniopomorskiego reprezentowali Kol. Marian Boguszyński , Kol, Leszek Kamiński i kol. Jan Podolak

Przewodniczący ZG NSZZ P kol. Grzegorz Nems - poinformował o możliwości publikowania w trakcie kampanii do europarlamentu wizerunku posłów i senatorów, którzy podczas uchwalania ustawy o L-4 funkcjonariuszy głosowali za wprowadzeniem zmian uznawanych przez stronę związkową za niekorzystne. W porządku obrad znalazło się zatwierdzenie decyzji Prezydium Zarządu Głównego, na podstawie której powstanie obywatelski projekt ustawy o płatnych nadgodzinach, ekwiwalencie w zamian za służbę w porze nocnej oraz w dni ustawowo wolne od pracy. Do komitetu zajmującego się tą inicjatywą powołano troję wiceprzewodniczących ZG: Dorotę Cyma-Końską, Mariana Boguszyńskiego i Jerzego Kaniewskiego.

W dalszej części porządku obrad Wiceprzewodniczący ZG NSZZ P kol. Tomasz Krzemieński szczegółowo zaprezentował wniosek do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie niezgodności z ustawą zasadniczą zapisów art. 115a ustawy o Policji, dotyczących ekwiwalentu pieniężny za niewykorzystany urlop wypoczynkowy .

Wybrano delegatów NSZZ Policjantów na IV Krajowy Kongres Forum Związków Zawodowych woj. zachodniopomorskie reprezentować będą Kol. Marian Boguszyński i kol. Leszek Kamiński .

Oferty dla policjantów i pracowników Policji
 

                          

                                                                                                                                                              

                               

                                                     

Medicover Sport

                                                                                                                         

Galeria zdjęć

Statystyki odwiedzin

DzisiajDzisiaj282
WczorajWczoraj301
W tym tygodniuW tym tygodniu583
W tym miesiącuW tym miesiącu5977
Statystyki odwiedzinStatystyki odwiedzin1724938

Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Polityka prywatności